Sõsar logo valge

Pane kilod kukkuma!

Loe siit lähemalt spetsiaalselt naistele loodud kaaluprogrammist

Miks peaksid programmiga ühinema?

Hei kaunis naine!

Kas ka Sina oled märganud, et Sulle on vanusega tekkinud lisakilod, mis kohe kuidagi enam kaduda ei taha, vaid aja aja jooksul aina kasvavad ja kasvavad? Kas näed, et kunagi Sulle nii hästi sobinud riided ei taha enam kuidagi selga istuda ja tunned, et Su enesekindlus tugevasti kõikuma löönud, tuju on tihti halvemapoolne ja ei ole energiat ega viitsimistki enam selles suhtes midagi ette võtta?

Kui jah, siis tea, et Sa ei ole kaugeltki ainus, kes niimoodi tunneb! Tean seda, sest ka mina olin üks neist naistest!

Enne, kui Sulle kaaluprogrammi tutvustan, jutustan ühe loo

Sea ennast minutiks mugavalt sisse ja kujuta ennast ette aasta pärast samal aja. 

Sa tunned, et oled täis rõõmsat energiat ja teotahet. Sul on seljas kaunis ümber keha töödeldud kleit, mis istub Sulle, kui valatult.

Järsku jalutad Sa mööda suurest vaateaknast, kust näed enda peegelpilti. WOW! See on ilus naine, ja ta on nii sale ja õnnelik! Seda nähes tunned rinnus sooja värelust ja naeratad tahtmatult: “just see naine on see, kes ma olen alati olla tahtnud!” ja jätkad rahulolevalt oma igapäevatoimetustega.

Kas see kõlab nagu unistus, mis ilmselt kunagi tõeks ei saa? Jah? Mulle tundus ka!

Ainult aasta tagasi tundus selline mina mulle täiesti võimatu, aga nüüd olengi mina see naine, keda kirjeldasin! Olen KÜMME KILO kergem, kui aasta tagasi, täis entusiasmi, enesekindlust ja energiat ning olen elu parimas füüsilises vormis!

Ja mul on Sulle suurepärane uudis! See unistus on ka Sinu jaoks absoluutselt võimalik ja isegi mitte raske ja ma saan aidata Sul selle saavutada juba kiiremini, kui aastaga!

Kuidas ma seda tean?

Tean seda sellepärast, et ka mina olin aasta tagasi hoopis teine inimene, kui praegu. Täpselt päevast, millal sain 30, lisandus mulle märkamatult igal aastal kilo või kaks mis enam alla ei läinudki. Stressi tase oli pidevalt suurenevate kohustuste pärast iga päevaga aina kõrgem ja päeva lõpuks tundsin ennast tihti nagu oleksin justkui energiast tühjaks imetud. Ma ei tahtnud enam midagi teha, ega kellegagi suhelda ja tuju oli pidevalt halb.

Märkasin, et olin hakanud kandma riideid, mis mu kehakuju varjasid ja vältima oma peegelpilti. Isegi mu vähesed naeratused olid enamjaolt teeseldud. 

Kõige hullem oli aga see, et leidsin ennast nähvamas inimestele, kes ei olnud seda mitte millegagi ära teeninud ja leidsin ennast seda üha sagedamini tegemast. Selle tõttu kannatasid suhted teiste inimestega nii kodus, kui tööl. 

Sa ei pruugi seda ise märgatagi, aga kui Sa ei tunne ennast hästi, siis ei ole ka teistel Sinu seltskonnas just kuigi meeldiv viibida. Samas enesekindlad ja rõõmsad inimesed jäävad ju alati positiivselt silma, isegi siis, kui nad ise selleks mitte mingit vaeva ei näe!

fat meme

Kas tuleb tuttav ette?

Selleks, et oma emotsioonide surnud ringist välja tulla, pühendasin pea kogu aasta õppides ja kõikvõimalikke lahendusi otsides, pühendades sellele sadu tunde ja eurosid. Kuid just selle töö tulemusel panin endale kokku täiusliku kaalulangetusprogrammi, mida järgides kaotasin kolme kuuga 8kg ja minust sai selle lühikese ajaga kordades tervem ja õnnelikum mina!

Räägin seda Sulle sellepärast, et mu suurim soov on, et saaksin aidata ka teistel naistel saada paremaks versiooniks iseendast ja üks neist inimestest võiksid olla just SINA!

Ühinedes minu loodud kaaluprogrammiga, õpid lihtsa vaevaga kõik need sammud, mis aitavad ka Sinul oma eesmärkideni jõuda.

Mida progammiga saavutad?

Kas oled juba proovinud sada erinevat dieeti, paastunädalaid, Fitlapi ja Orgu kava, aga mitte miski neist ei toiminud, sest Sa kas ei suutnud neid järgida või siis tuli kaal pärast veel kiiremini tagasi? Mina tegin seda sama, aga pühendades terve aasta kõiksugu lahenduste uurimisele, sain lõpuks aru, milles viga oli!

Nimelt alustavad enamus kaaluprogramme sellega valest otsast! Nad ei pööra tähelepanu püsiva kaalulangetuse KÕIGE TÄHTSAMALE faktorile- emotsioonidele!

Sõsara programm keskendub aga muuhulgas ka kaalutõusu emotsionaalsetele põhjustele, mis nii paljudes programmides puudu on! Aga proovi seda ise ja luban Sulle, et kui läbid edukalt kõik õppetunnid, jääb see Sulle viimaseks “dieediks”, mida proovima pead, sest kaal ei olen enam tulevikus Sulle probleem! 

Järgides minu õpetusi, hakkad kaotama umbes pool kilo kuni ühe kilo nädalas ja need on kilod, mis enam tagasi ei tule!

Sõsara KUUENÄDALASE programmi käigus õpid, lisaks sellele, kuidas kaotada kaalu ilma suurema vaevata, ka seda kuidas saada energilisemaks, õnnelikumaks ja enesekindlamaks naiseks! Ja seda saad Sa teha:

♥ Ilma range dieedita
♥ Ilma, et peaksid kordagi kaloreid lugema
♥ Ilma nälgimata
♥ Ilma suurema emotsionaalse draamata 
♥ Ilma toidulisandite või ravimiteta 
♥ Püsivalt, nii et kaotatud kilod ei tule enam kunagi tagasi!

PS! Programmi saad hästi järgida ka juhul, kui oled taimetoitlane, vegan, gluteenitalumatu või Sul on toitumisel muud piirangud!

KAS OLED VALMIS TEGEMA NEED ESIMESED SUURED SAMMUD, SAAMAKS PARIMAKS VERSIOONIKS ISEENDAST? KUI OLED, SIIS:

Kui palju see maksab?

Programmiga ühinemine maksab vähem, kui üks uus kleit, kuid annab Sulle teadmised, mille abil saad ükskõik millises kleidis suurepärane välja näha kogu ülejäänud elu! Programmil on ühekordne makse 49€ ja ei mingeid igakuiseid makseid, varjatud tasusid, või arveid, mille Sulle hiljem esitan. See makse tagab Sulle juurdepääsu programmile nii kauaks, kui seda vajad või soovid. 

profiil video
Play Video

ERIPAKKUMINE: SUVEKS VORMI!

Kui registreerid ennast kaaluprogrammile enne 15. märtsi 2021 siis saad ka TASUTA ühineda 15. veebruaril algava Sõsara Whatsapp grupiga, milles jagame igapäevaselt üksteisele julgustust, motivatsiooni, ideid ja retsepte, sest koos on ju kergem! 

Whatsapp gruppi saab registreerida maksimaalselt 10 inimest, et saaksin individuaalselt vastata kõigile Sinu küsimustele ja muredele ning jagada toiduideid, mis just Sinu soovide, maitse ja elustiiliga sobivad.

PS! Täpse info, kuidas grupiga liituda saadan Sulle individuaalselt meilile, kui oled ennast programmile registreerinud.

Kellele programm ei sobi?

Loomulikult ei sobi see programm kõigile. Kui tunned ennast ühes neist valikutest ära, siis ei ole see Sinu jaoks. Ära osta seda, sest see oleks Sinu jaoks lihtsalt raha raiskamine.

  • Sa ei ole naine
  • Sa eeldad, et võid iga päev kilosid kaotada samal ajal diivanil lösutades ja krõpsu süües
  • Sa ei viitsi ühte tundi nädalast sellele kulutada, et Sinust saaks parem versioon iseendast
  • Sa ei ole nõus ühtegi oma harjumust muutma

Loomulikult pead selle nimel ka ise pingutama, et tulemusi näeksid, aga kui ei peaks, kas siis oleksid need tulemused Sulle midagi väärt?

PS! Järgides Sõsara kaaluprogrammi, saad Sa vabalt olla juba kolme kuu pärast 8 kg kergem ja oma ideaalkaalu juurde ka alatiseks jääda. Aga mis on sellest veelgi olulisem, on see, et programmi abil õpid ennast tundma enesekindla, energilise, motiveeritu ja loomulikult kauni, atraktiivse naisena!

Mida teised räägivad?

Siit saad lugeda tagasisidet naistelt, kes on programmi juba läbinud

“Usun, et paljud teist tunnevad end minu loos ära – peale laste sündi jäid neid armsakesi mu kehale meenutama nii mõnedki lisakilod, millest vabanemist pidasin juba täiesti lootusetuks. Triinu loodud kaaluprogrammi abiga sain aga veel palju rohkem, kui väiksema kaalunumbri. Vastutasuks kaotatud 8kg eest sain väärtuslikku infot toidumaailma kohta, hindamatuid teadmisi inimeste mõtteid ja tegusid juhtivatest mustritest ja tohutul hulgal enesekindlust. Kui ei usu, proovi ise järgi. Kui usud, on minu ülesanne täidetud – edasine on vaid Sinu enda kätes 🙂

P.S. Tulemused on veelgi kergemalt ja kiiremini saavutatavad, kui Sul on keegi, kellega koos protsessi nautida ja kogemusi jagada. Mul oli suurepärane võimalus seda teekonda alustada koos oma õe Triinuga (jah selle sama Triinuga, kes selle programmi on kokku pannud) ja pean tunnistama, et see on üks ägedamaid ettevõtmisi, mille elus teinud olen”

Kerttu Lohu

Kolme lapse ema

Alustasin programmiga juulis 2020, selleks ajaks olin juba aastakese või rohkem uurinud erinevaid lähenemisi, mis puudutasid kõik nii toitumist kui kaalulangetust. Kõik eelnevad lähenemised lubasid (väga) kiiret kaalulangust ning olid seotud toidulisandite võtmisega. Minu jaoks tekitas see küsimusi, et mis siis saab, kui ma ei võta neid lisandeid ning kas ma siis jääksingi neist sõltuvaks? Ning kiire kaalulangus tundus nii vale, sest me kõik teame, et see tuleb sama kiirelt tagasi. 
 
Siis aga sattusin lugema Triin Mägi loodud programmi ning minus lõid põlema väga paljud pirnikesed ning sisemiselt vastasin jah-jah-jah see tundub nii õige:
 
* Vähesed õnnestuvad kalorite lugemisega ning pikasplaanis pole see jätkusuutlik;
* Veresuhkuru kõikumine ning näljasööstud on seotud magusa (suhkru) tarbimisega;
* Nisu (gluteen) tekitab kehas põletikke ning talletub rasvana reitel ja tuharal;
* Me ei lase kehal tunda nälga vaid sööme toidukorade vahel, et toita emotsioone.
 
Miks ma alustasin? Sest tundsin, et minu kehakaalu “lagi” jõudis kätte ning Triinu nägemine oli inspireeriv, kui tema suudab, siis suudan mina ka!
 
Mind isiklikult aitas mõte, et me ei otsi kiiret kaalulangust vaid püsivat ning jäi ära see pettumustunne, et kui ma esimese kuuga pole -5kg, siis järelikult ei toimi. Lisaks võimalus õppida oma keha tundma, et mis toimib minu jaoks.  Küll aga pärast esimest nädalat, ilma nisu ja gluteenita, tundsin ennast juba 5kg kergemana, sest põletik oli kehas taandunud ning kõhu ümbermõõt kõvasti vähenenud, samas kaalunumber polnud nii palju muutunud. Aga enesetunne oli nii hea, et tahtsin jätkata ning seda hoida.
 
Olen jätkuvalt teekonnal, kuid umbes 4 kuud hiljem on kaalunumber -7kg. Teen oluliselt teadlikumaid valikuid, kuidas toituda nii, et kaal ei tõuseks vaid langeks, jälgin oma “näljaskaalat”.
 
Soovitan programmi kõigile, kes soovivad püsivaid tulemusi ja tunda ennast oma kehas kergemalt!
Piret Laasik

City Yoga kaasasutaja

Olin juba mônda aega tundnud ennast nii füüsiliselt, kui ka vaimselt tasakaalust väljas, energiast tühi ja väsinuna! Tundsin, et ükskôik mida ma proovisin enda ensetunde parandamiseks ja kehakaalu vähendamiseks teha, töötas minu vastu! Proovisin vähendada toidu koguseid, liikuda palju, mitte süüa peale kella kuut, aga ei mingit muutust!
Programmist kuulsin täitsa juhuslikult, kui joogakaaslased rääkisid omavahel emotsioonide ja tunnete jälgimisest seoses toiduga! Minul lôi uudisimu lõkkele ja teritasin kõrva. endamisi mõtlesin, et miks mina sellest midagi ei tea?!
Uurisin ja küsisin, kes teeb, mida teeb ja kas saan ka liituda? Sain Triinu Mägi kontakti ja kirjutasin oma huvist! Suureks rõõmuks saingi! Minu keha, meel ja vaim oli kohe valmis proovima!
Mis mind programmi juures kôige rohkem aitas ja inspireeris oli esimese nädala teema “Emotsioonid ja tunded” nende mõistmine ja endast arusaamine – miks ma midagi söön? – kas mul on kurb, igav vôi mingi muu negatiivne tunne, et haarata näksi jägi, et siis saada nauding ja põgeneda evamugavuse eest! Juba esimese nädalal ennast jälgides, tundsin, et enesetunne muutub paremaks ja energiat hakkab vaikselt juurde tulema! Teisel nädalal, kui valisin oma toidust ära jätta jahu ja suhkru, langes kaal 1 kg võrra ja sisemine paistetus hakkas langema.
Mis mind veel tohutult aitas oli Triinu turvaline ja inspireeriv juhendamine!
2 nädalaga oli juba märgata enesetunde muutust ja kehakaalu languast! Sellest 21 päevasest programmist on möödas pea kaks kuud, kaal ei ole tôusnud ja enesetunne on kontrolli all! Olen jätkuvalt oma menüüst välja jätnud jahu ja suhkru! Ja ausalt ei tunne ka vajadust!

Ülle Kaseväli

Psühholoog/nõustaja MTÜ Koolirõõm

Alustasin programmiga, kuna tundsin, et juba liiga kaua on mind olnud liiga palju. Samuti soovin olla eeskujuks oma aastasele lapsele, mudeldamaks tervislikku suhet toiduga ja toitu.

Praeguseks olen kaaluprogrammi abil alla võtnud 9kg. Aga kaalunumbrist enam rõõmustab mind, et toitun puhtamalt kui varem ja proovin teha oma keha jaoks paremaid valikuid. Lisaks olen muutunud köögis tunduvalt loovamaks.

Mind aitas see, et tegin programmi läbi koos oma joogagrupiga. Lisaks Triinu igapäevastele postitustele aitas grupi tugi ja sotsiaalne surve (ja asjaolu, et näen neid naisi iganädalaselt trennis!) ei lubanud alla anda.

Liisa Makki

Personalijuht